به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
سبد خرید شما خالی است!
فرستنده ی ویدئویی DJI Lightbridge 2.4GHz
فرستنده ی ویدئویی DJI Lightbridge 2.4GHz

فرستنده ی ویدئویی DJI Lightbridge 2.4GHz

0 تومان
تولید کننده: DJI
مدل کالا: LBR24
امتیاز جایزه: 0
موجودی: در انبار

این فرستنده‌ی ویدئویی می‌تواند اطلاعات ویدئویی با تفکیک‌پذیری 1920 × 1080p با 30fps را تا 7 / 1 کیلومتر مخابره کند. از این دستگاه می‌توان برای تصویر‌برداری هوایی استفاده کرد. جنس بدنه‌ی این دستگاه از آلومینیوم ریخته‌گری شده بوده و دارای پوشش‌های مقاوم داخلی و خارجی برای جلوگیری از تداخل الکترومغناطیسی است.

یک DJI Lightbridge شامل یک سیستم زمینی و یک سیستم هوایی است. این ابزار می‌تواند تصویر ویدئویی باکیفیت HD را منتقل کند، دارای سیستم کنترل پرواز بر روی صفحه‌نمایش (OSD) است و از سیستم کنترلی با فرکانس 4 / 2 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند. به دلیلی کوچکی، کارآمدی و حساسیت فوق‌العاده می‌توان از این وسیله برای بسیاری از مقاصد بهره برد. بخش مربوط به تجهیزات هوایی این وسیله به پرنده و بخش مربوط به تجهیزات کنترل آن باید به مانیتور کنترل ایستگاه زمینی متصل شود. بدین ترتیب می‌توان تصویر ویدئویی و اطلاعات مربوط به پرواز را به زنده بر روی صفحه‌نمایش مشاهده کرد.

زمانی که فرستنده DJI Lightbridge اطلاعات پرواز و تصویر ویدئویی را منتقل می‌کند، ایستگاه زمینی گیرنده و تجهیزات متصل به پرنده فرستنده هستند. تجهیزات متصل به پرنده سیگنال ویدئو را از دوربین و اطلاعات پرواز را از واحد کنترل دریافت کرده و بعد از تنظیم کردن، آن‌ها را به ایستگاه دریافت‌کننده زمینی ارسال می‌کنند. ایستگاه زمینی این سیگنال را دریافت کرده و بعد از تنظیم کردن مجدد، آن‌ها را صفحه‌نمایش یا تلفن همراه ارسال می‌کند. نرم‌افزار DJI Lightbridge برای تعداد از دستگاه‌های هوشمند موجود است و تجربه دست اولی را ارائه می‌دهد.

زمانی که کنترل از راه دور ایستگاه زمینی سیگنالی را ارسال می‌کند، تجهیزات DJI Lightbridge متصل به پرنده به‌عنوان گیرنده و تجهیزات کنترل از راه دور زمینی به‌عنوان فرستنده عمل می‌کنند. ایستگاه هدایت زمینی می‌تواند به دو کنترل از راه دور متصل شود: یکی برای هدایت پرنده و دیگری برای هدایت گیمبال.

لازم است تا کنترل از راه دور 4 / 2 گیگاهرتزی به‌درستی به ایستگاه هدایت زمینی متصل شود. عدم اتصال مناسب می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند. 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: